nasza infolinia: 22 24 28 658
*opłata jak za połączenie lokalne
  • Slide1
  • Slide2
  • Slide3
  • Slide4

kalkulacje i wyceny

W ramach usług Happy End 24 proponujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie wykonania profesjonalnych kalkulacji napraw i wycen pojazdów oraz nieruchomości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Dzięki szerokiej bazie partnerów i współpracowników (zakłady lakiernicze, blacharskie, warsztaty, rzeczoznawcy certyfikowani) zlokalizowanych na terenie kraju, jesteśmy w stanie świadczyć dla naszych Klientów usługi szybko i bardzo fachowo.

Korzystając z wiedzy i doświadczeń własnych oraz naszych profesjonalnych współpracowników wiemy jak dostarczyć usługi najwyższej jakości. Proponując kompleksową obsługę, w celu ustalenia właściwej należnej kwoty odszkodowania, zapewniamy naszym Klientom usługę kalkulacji naprawy uszkodzonego pojazdu oraz wyceny wartości bazowej pojazdu wykonane według najwyższych standardów.

Jeżeli chcecie Państwo:

  • wycenić wartość uszkodzeń pojazdu po kolizji,
  • określić właściwa kwotę należnego odszkodowania (pojazdy, nieruchomości),
  • udokumentować koszt naprawy samochodu, nasza oferta jest skierowana właśnie do Państwa

Niezależny kosztorys naprawy to niezbędny dokument w każdym serwisie blacharsko lakierniczym, w wypożyczalniach pojazdów, w komisach sprzedaży aut oraz wszędzie gdzie niezbędne jest ustalenie właściwej wartości naprawy pojazdu. Na podstawie niezależnej kalkulacji naprawy lub wyceny wartości można dochodzić zwrotu rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu od podmiotu odpowiedzialnego za powstanie szkody (ubezpieczyciela) bez konieczności ich faktycznego ponoszenia.

Wszelkie formalności związane z wykonaniem przez nas kalkulacji naprawy załatwiamy dzięki możliwościom technicznym jakie dają fax, Internet i telefon. Współpracujemy z rzeczoznawcami, biegłymi sadowymi, serwisami naprawczymi, zakładami blacharskimi i lakierniczymi na terenie całej Polski.

Standardowa kalkulacja wykonywana jest zgodnie z technologią naprawy producenta, jednak na życzenie klienta można ją modyfikować w dowolny sposób, np. do naprawy pojazdu można użyć części oryginalnych, zamiennych lub pochodzących z rynku wtórnego. Dysponujemy kompletną i regularnie aktualizowaną bazą cen części oryginalnych, zamienników oraz części używanych do samochodów osobowych wszystkich marek i modeli (w tym także do aut mniej popularnych), do samochodów dostawczych i ciężarowych oraz do motocykli.

Kosztorysy napraw wykonujemy również na podstawie przedstawionej dokumentacji fotograficznej.