nasza infolinia: 22 24 28 658
*opłata jak za połączenie lokalne
  • Slide1
  • Slide2
  • Slide3
  • Slide4

leczenie / rehabilitacja

W ramach usług kancelarii odszkodowawczej Happy End 24 proponujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie pomocy organizacji procesu leczenia / rehabilitacji osób poszkodowanych w zdarzeniu, za którego odpowiedzialność ponosi podmiot ubezpieczony w zakresie OC. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę.

Dzięki szerokiej bazie profesjonalnych partnerów i współpracowników zlokalizowanych na terenie całego kraju, jesteśmy w stanie zorganizować szybką i bardzo fachową pomoc dla wszystkich potrzebujących pomocy. Korzystając z wiedzy i doświadczeń własnych oraz naszych profesjonalnych partnerów i współpracowników wiemy jak dostarczyć najwyższej jakości usługi w zakresie leczenia i rehabilitacji. Możecie Państwo skorzystać kompleksowo z naszych usług lub wybrać ich zakres samodzielnie i według własnego uznania dobierając je do własnych potrzeb.

Skorzystanie z leczenia / rehabilitacji refundowanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia w obecnych realiach jest często utrudnione a wręcz niemożliwe. W przypadku szkody likwidowanej z OC sprawcy zdarzenia, dla każdej osoby poszkodowanej w wypadku i nie będącej jego sprawcą, istnieje możliwość żądania pokrycia kosztów leczenia, w tym i rehabilitacji. Przy takim wariancie likwidacji szkody, koszty leczenia / rehabilitacji są refundowane z ubezpieczenia OC sprawcy, a więc nie muszą Państwo ponosić kosztów z własnych środków finansowych oraz nie muszą Państwo oczekiwać na odległy termin leczenia i rehabilitacji publicznej służby zdrowia, co umożliwia szybszy powrót do pełnej sprawności. Wybór właściwej kliniki specjalistycznej daje gwarancję wysokiego poziomu leczenia.

Happy End 24 współpracuje w tym zakresie z najdoskonalszymi prywatnymi klinikami w Polsce i zagranicą, dzięki czemu możemy mieć pewność, że proces rehabilitacji zostanie przeprowadzony na najwyższym poziomie, pod okiem najlepszych specjalistów i w ekskluzywnych warunkach.

Przy ubieganiu się o rehabilitację bez ponoszenia dodatkowych kosztów muszą Państwo przedłożyć dokumenty potwierdzające winę innej osoby (notatka policyjna lub oświadczenie spisane ze sprawcą wypadku) lub skierowanie na zabiegi rehabilitacyjne wystawione przez lekarza prowadzącego, a proces likwidacji szkody osobowej nie może być zakończony.